| hirjabogdan91 a întrebat:

Este cineva din iasi? Mi-ar placea să cunosc si alte persoane. Sunt student aici anul 1 am 19 ani. Sunt mai linistit de felul meu dar imi place sa ma si distrez. Daca e cineva astept raspuns.

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

In Iasi sunt foarte multe locuri de distractie, serioase si mai putin...ai de unde alege, intrebarea mea este, tu esti singur in an, in grupa, stai la camin, nu ai niciun cunoscut, cu care sa iesi la distractii? Persoanele pe care vrei, sa le cunosti pe TPU, sunt virtuale, iti pot da un sfat, dar nu pot iesi cu tine la distractie, nu confunda site-ul de socializare cu unul matrimonial, in orice caz, in orice situatie ai grija, nu consuma etnobotanice, ca vad ca Iasi-ul este renumit prin studentiii care consuma aceste...habar nu am, ce sunt etnobotanicele.

| ady_7524 a răspuns:

Unde esti in iasi /in tudor?