| Necunoscuta31 a întrebat:

Am 14 ani si nu am avut primul sarut (gen frantuzesc) si sunt putin speriata (putin mai mult). Imi poate da cineva ceva sfaturi care sa ma linisteassca/ajute?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta prioritatea o constituie altele.Asigura-ti viitorul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si panica e? Crezi ca vine sfarsitul lumii si tu nu te-ai sarutat?

| Doub a răspuns:

Dacă te face să te simţi mai bine, copiii mor de foame în Africa.

| Necunoscuta31 explică (pentru Doub):

laughing)) Super acum toate problemele mele s au rezolvat!

| Florentina9210 a răspuns:

Alta copila fara minte.

| Cristina13579 a răspuns:

In calitate de adolescentă de 14 ani care nu a avut primul sărut iți spun să stai calmă. Viața e lungă și ai timp,

| AmaliaMaria5 a răspuns:

Nu ai de ce sa fi panicata.O sa vina timpul si la tine sa il ai, nu e un sfarsit de lume.Eu am 12, si l-am avut recent, dar o sa il ai intr-un timp foarte apropiat, cred. Pupici :*
Fundita?