| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Am 14 ani si nu stiu sa agat o fata va tog sa ma ajutati. Sa fie cat mai explixit. Nu faceti misto ca nici voi nu ati stiut din tot deauna. Dau funda!

Scuzatimi gramatica deoarece scriu de pe telefon...

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Scrie-i biletel dar sa te semnezi happy In biletel intreab-o care e facebook-ul ei (asta daca nu sti) apoi vorbeste cu ea pe facebook (e mai usor decat fata in fata), gasiti lucruri in comun, discutati si cand o mai vezi la scoala, in pauza cheam-o sa meraga cu tine mai incolo (asta dupa ceva timp) si apoi ii spui in fata ce simti pentru ea. happy

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ce patetiiiic. In viata asta ai nevoie de 1 sfat cand e vorba de femei: ori ai "oua" si te duci sa te bagi in seama cu ea sa o cunosti si mai departe vin de la sine discutiile si sentimentele, ori nu ai "oua" si ramai un trist fara femei. Nu exista sfaturi magice la femei. Ai tupeu si te bagi in seama sau esti papa-lapte si esti ignorat de ele.

| Waffen18 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa discuti cu fata pe care o placi, fie fata in fata, fie pe facebook sau alta cale de comunicare ( dar mai bine fata in fata ). Incearca sa petreci timp cu ea, fa-te cel mai bun prieten al ei dar fara sa fii disperat, totul cu bun simt. Apoi invit-o undeva, gen in parc, ai putea sa-i spui : Ce zici de o plimbare in parc, pentru ca m-am saturat sa vorbim prin mesaje? Spor

| FaraNumeCaSeAfla129373749 explică:

Am uitat sa specific imi trebuie sfaturile pentru o fata de treaba foarte frumoasa ( cea mai frumoasa din gimnaziu) putin timida

| FaraNumeCaSeAfla129373749 explică:

Si cu simtul umorului va rogggg