| David_Davidd_1997 a întrebat:

Salut am 15 ani am 1.72 si 75 de kg, vreau sa slabesc deoarece merg si la sala de forta si fac exercitiile corecte dupa un program stabilit de antrenor dar eu nu vad ca slabesc, vad ca am pus ceva pe mine la maini picioare, dar in zona pectoralilor si a abdomenului mi se pare ca tot asa sunt, as vrea sa stiu ce sa fac, ce sa mananc.

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Pe lângă exerciții fizice trebuie și să ai un stil de viață sănătos. urmează o dietă simplă, pentru început și fă mult sport.
http://www.divahair.ro/diete_si_slabire/diete_rapide
fructele și legumele ar trebui să fie la baza alimentației tale :D

| David_Davidd_1997 explică (pentru EyeCandy):

Da an citit si pe acel site, deci ar trebui sa elimin din alimentatia mea painea alba si cartofii?
Ca totusi pana la vara as vrea sa nu mai am grasime pe pectoriali si abdomen, nu sunt gras in restul corpului deoarece am facut si fotbal 2 ani si basket 6 luni

| EyeCandy a răspuns (pentru David_Davidd_1997):

Da, cum scrie acolo. și la abdomen, te ajută și abdomenele

3 răspunsuri:
| David_Davidd_1997 explică:

Da am citit si acolo, deci ar trebui sa elimin carotfi si painea din alimentatie?
Pentru ca pana la vara vreau sa nu mai am grasime in zona pectoralilor si a abdomenului