| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 15 ani si sunt indragostit lulea de o fata.Ma cunosc cu acea fata de vreo 3 luni si mi-a zis ca ma iubeste si ca ar vrea sa fie cu mine.Problema este ca dupa ce mi-a zis asta eu a trebuit sa plec cu parintii in concediu, iar cand m-am intors am aflat ca a gasit pe altu.Am vorbit cu ea si a zis ca inca ma iubeste, dar nu poate fi cu 2 baieti in acelasi timp.Va rog, daca ma poate ajuta cineva nu ezitati sa postati!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma mir. Uite-ma miratasurprise
Mai exista si fete care nu joaca la doua capete? Si mai exista baieti care sufera dupa himere?
Treaba sta simplu:ai vazut-o, ti-a placut, i-ai placut.Ai plecat, ai placut-o, a gasit pe altul si te-a expediat.Ai venit, ea e sincera cu tine si iti da cu flit in mod moralul aplicand trauma prin adevar si tu ce faci prietene suferi dupa ea?oh go on

| Ciresikaaa a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat iti va spune si cred ca il va lasa pe acel baiet [parerea mea]winking

| Nowingsangel a răspuns:

Intreab-o dacă te iubeste cu adevarat. in cazul asta ar renunta la celalalt pentru tine.

Daca nu, asteapta si tu pana se desparteste de celalalt. dar vezi sa nu profite de tine sad