| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 15 ani si sunt indragostit lulea de o fata. Vorbesc cu ea de vreo 3 luni si imi tot zice ca ma place, ca ma iubeste si ca ar vrea sa fie cu mine.Problema mea este ca dupa ce mi-a zis ca ar vrea sa fie cu mine eu am plecat in concediu cu parintii vreo 2 saptamani.Cand m-am intors, mi-a zis ca a gasit pe altul, dar inca ma iubeste foarte mult.Am vorbit cu ea si a zis ca nu poate fi cu 2 baieti deodata.Va rog, daca stiti cumva cum as putea sa fiu cu ea postati si voi happy

Răspuns Câştigător
| EmySweety a răspuns:

Vaai saracuta de ea nu stie ce sa faca :-s imi e atat de mila de ea!

Omg daca... tinea la la tine nu se combina cu primul care i-a iesit in cale.
Sincer :-si mai bine ignor-o si gaseste-ti una in care chiar merita sa "investesti" sentimente happy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Saraca fata. Dar ce situatie pe eastraight face
Nu vezi mai ca isi bate joc de tine?laughingLasa indragostitul lulea ca investesti degeaba bunatate de sentimente in ea.Nu vezi ca umbla din baiat in baiat? Ce, nu putea sa te astepte 2 saptamani?oh go on
Fi serios.Gaseste-ti alta.Si intai testeaz-o daca nu e ca fata asta
Ca doar nu ai vrea sa o astepti pe printesa pana se hotareste daca sa stea cu Harap-Alb sau cu Fat-Frumoswaiting

| Lora a răspuns:

Pai si cu celalalt dc sta daca te iubeste pe tine? Sa-l lase pe celalalt si sa fiti voi doi impreuna daca te iubeste cu adevarat.

| ºPishcotº a răspuns:

Hey nu disperahappy. Daca te iubeste cu adevarat, cred ca s-ar putea desparti de respectivu'. Tu mai spune-i o data ca ai vrea sa fii cu ea, ca doar nu a fost vina ta ca ai plecathee hee. Si e cam straniuthinking cum s-a indragostit si de tipu' ala in doar doua saptamani?:O.So, trebuie sa ai rabdarehappy. Ceao:*

| Cretaker a răspuns:

Lol, daca te iubea atat de mult cum zice, nu se combina cu celalalt baiat.

*Cretaker isi aprinde un trabuc, iar*

... I saaaaaaaaaay, nu mai vorbi cu ea.Incearca s'o ignori.

| Anonim_4797 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa astepti, nu sa o stresezi, pentru ca pana la urma, decizia ii apartine ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

INA:alexandru eu cred ca daca te iubea cu adevarat te astepta cit era nevoie pentru ca dragostea adevarata se asteapta cit de grea n-ar fi asteptarea.De exemplu eu mim asteptat prietenul 2 ani de zile cit timp ea mai ramas sa termine universitatea dar sigur ca inte timp ne mai vedeam dar oricum treceau si 2 si 3 saptamini pina ne vedeam si acum suntem impreuna de 2 ani si ceva si ne iubim nespus de mult e normal ca mai apar certuri din cauza geloziei etc da e ok pa