| Nardak a întrebat:

Salut
am 15 ani si vreau sa ma ingras urgent pana acum am jucat jotbal am 54 de kg 1.60 inaltime va rog ajutati-ma
daca ma duc la sala ma ingras daca da imi puteti spune cum am si niste haltere acasa
sau ce vitamine imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Stefy08 a răspuns:

De obicei aud mii de persoane ce spun ca vor sa slabeasca...Dar daca vrei sa te ingrasi incearca sa faci putina miscare si sa mananci mai mult mai ales seara..Scuze dar asta este tot ce iti pot spune, sper ca te-am ajutat!

| Nardak explică:

Am uitat Dau funda cine ma ajuta Mailul Meu: abbasmalik09@yahoo.com