| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut am 16 ani, 1.81 inaltime si vreo 62-67 kg..nu stiu sigur. Ideea e ca sunt foarte slab si vreau sa ma apuc de sala. Vreau cateva sfaturi de la cunoscatori si as vrea, de asemenea, niste informatii in legatura cu proteine/steroizi sau cum le-o mai zice big grin..ar fi o idee buna sa iau la inceput si asa ceva sau credeti ca masa musculara o sa vina de la sine? Totusi as vrea sa vina intr-un timp relativ scurt deoarece sunt aproape doar piele si os.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nimeniooda a răspuns:

Nu mi se pare putin pentru tine cate kg ai, dar problema la tine care e de fapt? Nu ai muschi bine dezvoltati sau esti slab rau? Ca mno ...kg tale sunt ok -,-. Totusi daca tie ti se pare ca esti slab, incearca pentru inceput sa mananci, dar nu sa te ingrasi, mananca sanatos si poti incerca sala, dar chestii de forta nu alergatul pe banda sau alte chestii.Nu lua pastile sau alte minuni, mai tarziu s-ar putea sa ai probleme din cauza lor, ele se iau de obicei pentru persoanele care au probleme chiar grave si in situatia ta nu sunt deocamdata necesare.

| BeYourSelf7 explică (pentru nimeniooda):

Am oase grele laughing muschii nu sunt bine dezvoltati., in schimb sunt lat in piept, spate, problema e ca nu prea sunt muschi pe mine