| spriggn a întrebat:

Am 16 ani, nu stau in Romania. Vara asta am fost in vacanta in Romania si am cunoscut o fata. Dupa ce am plecat, am inceput sa vorbim pe Facebook. De sarbatori o sa ma duc in tara si vreau sa ii iau un cadou, eu ma gandeam sa ii iau o bratara sau un pandantiv dar recent am aflat ca nu ii place sa poarte bijuterii si acum am ramas in pana de idei. Aveti vreo idee de un cadou care sa ii placa?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cu așa ceva, sigur o "dai pe spate"
https://www.emag.ro/......DJV6Y7BBM/

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vreun parfum ceva

| sierra1 a răspuns:

Fată căreia nu-i plac bijuteriile - nu există!

| spriggn explică (pentru sierra1):

Mi-a spus ca ea poarta un singur inel, in rest nimic. Totusi, ce imi recomanzi? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru spriggn):

Depinde de câți bani vrei să aloci

| spriggn explică (pentru sierra1):

Nu conteaza bugetul

| sierra1 a răspuns (pentru spriggn):

"Nu conteaza bugetul"

la 16 ani bugetul e drămuit rău. Sunt cadouri de zece lei sau de zece mii de lei. Fii totuși realist

| spriggn explică (pentru sierra1):

Cand am zis nu conteaza bugetul nu ma refeream sa-mi sugerezi un cadou de zeci de mii de lei laughing
Spune maxim 200-300 de lei.

| sierra1 a răspuns (pentru spriggn):

Cu așa ceva, sigur o "dai pe spate"
https://www.emag.ro/......DJV6Y7BBM/

| WaterDrop a răspuns:

Ceva pufos. O pisica? Desi dupa cum a spus si siera, nu cred ca`ti refuza o bijuterie.