| unknowperson33 a întrebat:

Am 16 ani si am o problema!
Nu am o prietenathinking adica la naiba! Arat bine,inteligent sunt, fizic am, vorbesc frumos cu fetele (nu vin cu texte gen "pisi,ce faci?") stiu cum sa ma comport cu o fata, singura mea problema este ca sunt putin cam timid >:"thinking Deci... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Iwanttodie a răspuns:

Şi eu am 15 ani şi n-am avut niciodată vreun prieten. Şi sunt şi eu frumoasă, inteligentă, înţeleaptă, slăbuţă... Ai răbdare!

| unknowperson33 explică (pentru Iwanttodie):

happy happy un cont FB, ceva?happy

| unknowperson33 explică (pentru Iwanttodie):

Un ID mess? FB?
happy

| Iwanttodie a răspuns (pentru unknowperson33):

Coolteencyrus big grin

5 răspunsuri:
| Maduux a răspuns:

Ma gandeam eu ca esti cam timid...laughing pai o sa-ti vina randul si tie la un moment dattongue nu te grabi ca s-ar putea sa dai in bara.

| Iwanttodie a răspuns:

Stii, mai bine da-mi facebook-ul tau ca pe messenger nu prea esti on-line. happy