| myname93 a întrebat:

Am 16 ani si aproximativ 1, 82 metrii, bunicul a fost f inalt, spre deosebire de parintii mei. Cam cat o sa mai cresc si pana la ce varsta?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Faci vreun sport? Daca nu, atunci cred ca te vei opri inainte de 1, 95.

| pantera30 a răspuns:

Buna din cate stiu băieții cresc până la vârsta de 24 ani iar fetele până la 21 de ani dar cresterea accelerata e intre 14 -18 ani apoi cresterea e mai lenta dar există. Pe curând sper ca te-ai lămurit astept funda daca crezi ca merit. La revedere!