| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si nu prea stiu ce o sa fac toata vara. Ma puteti ajuta, avand in vedere ca nu am prea multi prieteni si nu am posibilitatea de a lucra?

3 răspunsuri:
| Xalion a răspuns:

Same to me laughing Eu zic sa te uiti la seriale. Sa incerci sa iti creezi un program, gen dimineata mergi la alergat, vii acasa bla bla bla, devii mai organizat/a. Cel putin eu asta vreau. Sa iti planifici niste goal-uri. Sa iti faci prieteni. Sa faci chestii nebune, festivaluri. Haideee SWEET 16

| ArtemixAnne a răspuns:

Ai putea sa vizitez imprruna cu familia ta locuri noi, si cu toate astea ai putea cunoaste si persoane noi

| ArtemixAnne a răspuns:

Ai putea sa vizitez impreuna cu familia ta locuri noi, si cu toate astea ai putea cunoaste si persoane noi