| Rodrigo0928 a întrebat:

Salut. Am 16 ani, sunt virgin și am un penis de 17-18 cm. Trebuie sa ma dezvirginez ca să-mi mai crească? Ce trebuie sa fac ca să-mi mai crească penisul? Țin să menționez că sunt de etnie latino și poate la mine se manifesta diferit decât la albi. Multumesc

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Etnie latino! Ha, Ha!
Mai taie din ele!

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul si-a incetat cresterea la 16 ani, fii multumit cu ce ai in panatlini, ca altul nu-ti mai creste.

| Rodrigo0928 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns dar vreau sa ți spun ca greșești. De fiecare data când cineva a deschis subiectul cei de 16 17 ani au zis ca îl au de 16 sau 17 cm deci cred ca îi imposibil sa nu fi fost măcar unul cu pl mare din 20 și ceva de persoane de la care am auzit

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rodrigo0928):

Statisticile internationale afirma ca barbatii din Romania, au un penis mediu de 12.5cm, deci aceia cu 17cm sunt extrem de rari si probabil de alte nationalitati.
Ca sa te convingi pe real cati cm ai tu, masoara-l cu rigla PESTE penis, de la baza burtii si vei vedea realitatea, uite asa:
https://imgur.com/BmKrsD3

te asigur ca "auzitul" ala de care spui tu ca o au de 20 cm se intampla pe la negri, nu pe la romani, care cu siguranta mint de ingheata apele, ca doar nu-i nimeni prost sa afirme ca are un cuculet in pantaloni.

| Rodrigo0928 explică (pentru Violleta2022):

În primul rand nici nu ai fost atent cand ai citit, n am nimic de "20 cm". În al doilea rand eu nu sunt roman sunt din brazilia. In al treilea rand negrii sunt renumiți pentru ca au pl groasa, nu mare. Crede ma ca știu mai bine. Tatăl meu ii negru și mama mea ii latina. N ai citit deloc Ce ți am spus eu și de asta nu mai vreau sa mi bat capul. Crezi toate prostiile de pe net.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rodrigo0928):

Du-te mai baiete, ca de erai tu din Brazilia nu scriai romaneste!
Asta spune-i lui cutu!

| Rodrigo0928 explică (pentru Violleta2022):

Ești cam prst. Dar dacă tot stai asa de mult pe internet ai putea sa verifici statisticile de imigranți din America de Sud pentru ca toți venim în Europa. Alții în Portugalia pentru ca le mai ușor cu limba și alții pentru servici. Părinții mei au venit în România în 2005 și am rămas aici și în 2007 m au născut. Ești cam prst și nu am de gând sa ți demonstrez ție ceva asa ca musca țărâna și mergi mai departe

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rodrigo0928):

Si daca ma faci prst crezi ca tu esti un copil destept?
Dimpotriva, doar un alt copil needucat si prost crescut, ofticat ca are un cuc mic care-si arsa veninul pe un om adult care-i spune adevarul in fata.
Esti probabil foartee imatur, daca preferi minciunile si inventezi altele ca sa te ascunsi dupa ele, dar ma rog, te vei lovii de realitate curand si abia atunci vei intelege.

| Rodrigo0928 explică (pentru Violleta2022):

Cuc mic ai zis ca media ii de 12. Te contrazici singura și nici nu l ai văzut deci cum poti spune ca o am mica 18 cm ii cât capul tau

| Rodrigo0928 explică (pentru Violleta2022):

Pai și ce crezi ca sunt dacă sunt latino? Sunt mix de negru

| Rodrigo0928 explică (pentru Violleta2022):

Ok nu mint. Dacă nu ma crezi pot sa ți dau instagramul sau orice dar dupa aia spui ca ma dau la tine sau alte prostii. Și o sa ti dai seama ca nu sunt roman. Numai după culoare o sa remarci faptul ca nu sunt roman

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rodrigo0928):

Asa-i cand nu intelegi ce citesti!
Am spus assa: media pe Romania este 12 cm, nu international.
Un penis de 12cm este considerat micut, unul de MASURA MEDIE este de 15-16 cm, restul urca la mare, foarte mare samd.

Eu te-am sfatuit sa ti-l masori singur cu rigla peste cuc, ca sa vezi care este masura reala, ca nu ma intereseaza pe mine daca-l ai de 8 cm sau de 12 cm, tu trebuie sa fii direct interesat de ce ai in panataloni, ca tu-l folosesti si tu vei fi rusinat cand vei avea o fata in pat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și unde îl ții dacă mai creste?

| StoicAnalysis a răspuns:

Bravo! Sa-l porti sanatos! laughing Ai un penis mai mare decat media Romaniei. Penisul nu creste daca te dezvirginezi. Singurul lucru care se va schimba la el este preputul. Va stai mai des decalotat.

| LisaJulie a răspuns:

Cum adică de etnie latino? Părinții tăi sunt mexicani, columbieni, peruvieni?

| Rodrigo0928 explică (pentru LisaJulie):

Tata ii negru și mama latino. Suntem din brazilia

| ok1345 a răspuns:

Nu sunt importante caracteristicile trupesti, e important sa ramai cu sufletul curat si sa iti gasesti pe cineva tot asa. Succes! Nu te mai gandi la trup, viata trece si ramai cu faptele, comportamentul si la ce ai lucrat in adancul tau.

| Rodrigo0928 explică (pentru ok1345):

Și asta ii adevărat, apreciez