| Y3aaHH a întrebat:

Am 17 ani, dati-mi si mie o idee cum as putea sa ma tund (dar sa nu fie lung, asa, mai fresh da nici prea scurt). Am parul negru, foarte des, ondulat dar am un vartej intr-o parte a bretonului, am ochii caprui-verzui, fata putin mai rotunda(nu foarte mult) si nu stiu ce sa mai zic, cam atat big grin. Promit ca dau funda pentru cele mai tari idei big grin Multumesc

1 răspuns:
| AbcDaBcDe a răspuns:

Daca nu vrei lung tunde-te la chelie cu perciuni chica si breton