| Y3aaHH a întrebat:

Am 17 ani, dati-mi si mie o idee cum as putea sa ma tund (dar sa nu fie lung, asa, mai fresh da nici prea scurt). Am parul negru, foarte des, ondulat dar am un vartej intr-o parte a bretonului, am ochii caprui-verzui, fata putin mai rotunda(nu foarte mult) si nu stiu ce sa mai zic, cam atat big grin. Promit ca dau funda pentru cele mai tari idei big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

Daca ai parul negru cel mai bine ar fi sa iti lasi parul mai lungut altfel risti sa arati ca o maslina mai ales daca il ai stralucitor. Si daca e ondulat e si mai bine va parea coafat tot timpul si vei arata superb.

1 răspuns: