| visulmeu a întrebat:

Am 17 ani, fac 18 in februarie.

Din vara asta, mi-a intrat in cap ceva foarte serios. Imi stiu visurile, scopurile si dorintele, vreau sa le realizez, vreau sa le indeplinesc, vreau sa ajung cineva, sa fiu respectat si sa ajut.

Am idei, am incredere in mine. Gandul imi sta la viitor si la vise etc. Vreau sa le indeplinesc, vreau sa le realizez.

De ce va zic asta? Nu stiu, asa am simtit.

Dati-va cu parere.

Va multumesc! "Tot ce gandesti tu, fie pozitiv, fie negativ, iti influentez nervi si corpul, daca gandesti negativ, te vei simti negativ, daca gandesti pozitiv, vei fi pozitiv"

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bravo. nu mulți știu ce vor să facă cu viața lor.

| Nicux1 a răspuns:

Scrie o carte

| visulmeu explică (pentru Nicux1):

Inca nu sunt pregatit sa scriu o carte, cand o sa simt ca pot si trebuie sa scriu o carte, o s-o fac. Multumesc!