| Trollymon a întrebat:

Am 17 ani si m-ar interesa sa-mi deschid o mini-afacere cu o investie de cateva sute de lei.Sugestii? Cea mai buna idee primeste funda.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poti incerca sa faci drop shipping.

| Krax256 a răspuns:

Nu da funda pe sugestii si pareri. O afacere de oric fel implica oricum un oarecare risc. Gandeste-te la ce stii sa faci si ce ai vrea sa faci si cerceteaza piata din zona ta ca sa vezi cum merge inainte de a te apuca de orice. La cateva sute investite poti scoate in cateva luni un profit oarecare daca stai la casa si te apuci de crescut ceva pasari sau de plantat niscaiba legume, treaba e sa reusesti sa le si vinzi. La bloc recomand manufacturare de diferite produse mici (martisoare, cani pictate manual etc)
Totul depinde de tine