| DoruViorell a întrebat:

E pofitabila o afacere de reparatii it? Ma bate gandul sa-mi deschid o mini afacere

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu chiar pentru ca in ziua de azi daca si se strica pc ul il arunci, decat cei cu pc vechi cu venituri mici mai le tine in viata dar depinde unde stai in ce oras? eu acuma vorbesc de Timisoara, merita pe tablete, telefoane

| neutrino a răspuns:

Este foarte rentabila, numai sa ai ce repara si cui repara.

| K0sti a răspuns:

Sami? Nu as repara la tine!

| Eastwood a răspuns:

Normal ca este rentabil, chiar foarte, tara e in cautare de specialisti IT!

| DoruViorell explică:

Si mie mi-a zis niste prieteni ca merita vreau sa fac cu niste asociati