| anonim_4396 a întrebat:

Am 17ani si in ultimul an am observat ca imi cade parul si chiar nu stiu ce sa mai fac.Am un par rar de culoare castaniu inchis, e subtire, si are radacina cat un punct mic.Cand ma spal pe cap, adun pe maini cam15 fire chiar daca incerc sa masez cat mai putin energic... Ce sa fac? ati folosit voi ceva care chiar a functionat? daca da va rog sa.imi spuneti.Plus ca eu folosesc si un sampon vichi care e pentru caderea parului...Sau ae trebui sa merg la medic? Va rog sa imi spuneti cateva sfaturi, sunt disperat

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Exista posiblitatea sa iti cada parul din cauza stresului.Foloseste un balsam impotriva caderii parului.

1 răspuns:
| Marbella a răspuns:

Pai eu am folosit ulei de masline.si sincer, chiar merge:*