| Danescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am 18 ani si 1.80m înălțime dar doar 60kg... Vreau sa ma apuc de sală sa cresc... sa iau creatina si dextroza din prima sau dupe 2. 3luni?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti baiat inteligent urmeazami sfatul, urmeaza o dieta ketogenica + vitamina d si zinc, asta creste hormonul mascukin care are direct legatura cu masa musculara, si baga culturism mai multe genoflexiuni asta face ca testosteronul sa creasca rapid

Răspuns utilizator avertizat
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Ar fi bine sa iai dupa 2 luni, din prima nu-i prea bine.
Sanatate!

| Namaparissia a răspuns:

Buna! Pe langa faptul ca nu mai trebuie sa cresti,crede-ma! Nu e bine sa fii prea inalt, ti-ar ingreuna viata, sala nu te ajuta sa te inalti, din contra, ridicatul greutatilor iti opreste cresterea.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru Namaparissia):

Sa creasca in greutate, in masa musculata.