| CristianLeon2284 a întrebat:

Am aproape 16 ani și am început sa fiu îngrijorat in ultimul timp. La vârsta mea consider ca sunt foarte in urma cu creșterea, am 1.60, 57kg și încă nu mi-a venit pubertatea. Toti prietenii mei s-au dezvoltat, le-au crescut parul pubian, iar eu sunt singurul care a rămas in urma. Nu este vorba ca nu ma simt bine asa, dar as vrea sa știu dacă este vreo problema la mijloc...

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam ciudata partea cu parul pubian, adica... ati vorbit despre asta asa... in detaliu, astfel incat sa stii cum sta treaba la toti prietenii tai?

Si daca nu, ce? Bucura-te. O sa ai timp si de aceste lucruri dupa, de te saturi.

| FDJYHRF a răspuns:

Nu e nicio problema la mijloc probabil o sa ai mai in colo o mica explozie in care o sa te dezvolti

| CristianLeon2284 explică:

De asemenea am uitat sa precizez ca am o voce subțire.