| Parangalevacy a întrebat:

Salut.am boxe normale pentru calculator din alea mai mici si as vrea sa leg la ele o boxa din aia de este in usa unei masini. credeti ca va merge sau le voi strica si pe acelea? boxele de la calculator merg pe curent de la priza. sper ca ati inteles ce vreau sa zic si daca ma puteti ajuta voi da funda imediat. SCUZATI CATEGORIA

1 răspuns:
| madastar18 a răspuns:

Da se poate lega, dar daca dai boxele la maxim cele mici se vor arde, depinde daca ai statie cu multe performante, nu recomand sa le adaugi.