| Iulian_Iulian_1999_FE4p a întrebat:

..am si eu o intrebare, deci am 2 boxe mari care au la capat fire, nimic altceva.Si as vrea sa stiu si eu cum pot sa fac sa le conectez la calculator? funda celui care ma ajuta :* [scuzati categoria ]

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toate boxele au la capat fire, nu altceva. Depinde de cate are si ce fel.

| Iulian_Iulian_1999_FE4p explică (pentru neutrino):

Lasa-mi id tau de mess sau ceva...sa vorbim sa iti arat cum sunt firele

| Utilizator1234 a răspuns:

Probabil sunt pasive si prin urmare au nevoie de amplificator. Dar daca nu specifici modelul boxelor si spui ca au la capat "fire" nu te astepta sa ghicim noi cum sta treaba cu ele.