| adela17 a întrebat:

am cunoscut un tip acum o saptamana si putin, era parca destin, eu nu stau in orasul in care invat si nici el si ca sa ajungem acasa trebuie sa mergem cu vaporul iar in week-end ultimul care pleaca e vineri si pleaca cand noi incepem orele asa ca trebuie sa ne invoim, deci el putea sa plece in orisicare vineri dar a plecat in aia in care am plecat si eu, acolo neam cunoscut nu credeti ca e mana destinului, la inceput am vorbit mult prin mesaje, el a luat numarul meu de la o prietena comuna... il plac fffffffffffff mult se poate spune ca e "dragoste la prima vedere", e de la mine din liceu...dar...in ultimul timp nu mia mai raspuns la mesaje...nici nu stiu ce s-a intamplat...as vrea sa fiu cu el dar oare e posibil? nici nu stiu ce sa mai fac...ma puteti sfatui va rog...

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Ce romantic...chiar ca e mana destinuluilove struckte sfatuiesc sa vorbesti cu el..sa nu il lasi sa iti scapelove struck

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-ar putea sa-l fi sufocat cu mesaje si sa-l fi pus pe fuga. Daca i-ai dat mai mult de un sms la 3 zile, atunci fi sigura ca s-a gandit ca esti sufocanta si disperata si s-a ascuns. Lasa-l in pace, daca e interesat, o sa te caute el cand se simte pregatit.

| Aly07 a răspuns:

Pai intreaba-l de ce nu iti mai raspunde poate are vreo problema si da cred ca ai putea fi cu el doar continuati cum ati inceput totul va veni de la sinewinking.
Succes.

| crashburn a răspuns:

Buna eu nu cred ca este dragoste la prima vedere este doar un sentiment de atractie. oricum dupa ce o sa il cunosti mai bine o sa iti dai seama daca e dragoste sau nu dar tu incearcati norocul