| Dore_Alexia_1993 a întrebat:

Salut, am dat EN si am luat nota 8, 75 cu tot cu media 5-8 credeti ca, avand in vedere ca au fost subiectele usore, as avea sanse sa intru la un liceu cu media de admitere 2019 ultima nota 8, 34? Ma gandesc ca vor creste mediile, voi ce spuneti? Astept pareri

1 răspuns:
| ssilver a răspuns:

Ar trebui sa analizezi clasamentul de anul acesta(dupa ce se afiseaza notele cu tot cu media anilor 5-8), astfel poti vedea daca intri sau nu.