| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU media mea de admitere este 9, 50 si prima mea optiune a fost spiru haret mate-info unde ultima medie a fost 9, 28.
Credeti ca am sanse sa intru avand in vedere ca mediile anul acesta vor creste?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Da, normal că ai şanse.
Ai o medie destul de mare.
Ai dreptate, mediile vor mai creşte anul acesta datorită faptului că s-au luat note mari la evaluările naţionale, însă nu vor fi diferenţe uriaşe comparativ cu anii trecuţi.
Succes!

| ElenaSA a răspuns:

Sunt mari sanse sa intri. Nu cred ca media va creste atat de mult.In plus, ai si alte optiuni completate.