| m1NNNos a întrebat:

am fost ales pentru balul bobocilor si nu am nici o idee cu descrierea. stiti ca trebuie facuta o descriere pentru cand intru pe scena... as vrea daca se poate sa ma ajutati cu niste idei de descrieri amuzante. vreau doar partea amuzanta, cateva propozitii pentru a rade publicul big grin... multumesc [ primul care raspunde si care imi da idei haioase are funditabig grin ]

1 răspuns:
| yeti54 a răspuns:

Incepe cu o gluma de genu ca daca nu iese bine te omoara profa/profu, ca decat sa o dai in bara mai bine statea acasa, spune ca speri ca speri elevi sa aiba un specacol bun ca sa nu ai ce comenta. Sper ca ti-am fost de ajutor.