| minix20 a întrebat:

Salut, am fost azi la inspectorat pentru o cerere de transfer pe motiv medical si m-a trimis la DSP cu actele doveditoare ce arata ca am scolioza si ca trebuie sa fac naveta zilnic din localitate-oras.
Si au zis ca daca aduc treaba aia de la DSP trimite cererea spre inspectorat, adica la director, daca o sa fie aprobata de cei din consiliu etc mai tine de liceu daca ma accepta sau nu?
La liceu au zis ca n-am medie, insa daca aduc un motiv medical e posibil.
Sau daca nu, cum sunt procedurile?
Ajutati-ma, va rog!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu incerci nu rezolvi așa că INCEARCĂ!