| Shine_1620 a întrebat:

Salut
Am inaltimea de 1.66 - 167 53 de kg si am varsta de 13 ani credeti ca este bine ce inaltime am pentru varsta mea
Eu Vreau sa ma inalt. mentionez ca mama are 1.57 si tata 1.85, dau funda celui mai intelept sfat/raspuns multumesc mult happy!

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Pt 13 ani i bine 1.67 deoarece baietii cresc mai mult in inaltime intre 14 si 18 ani.
si daca practici si un sport o sa te inalti mai repede happy

| jstRadu a răspuns:

Nici nu ai zis ce esti, baiat /fata laughing
e bine, in functie de sex oamenii cresc diferit, dar totusi esti destul de inalt am vazut si mai mici
p.s. Ce sfat vrei sa iti dam? un sfat cum sa cresti mai repede?laughing

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Lol ce m-am piticuta ai mama are 1.70 si tata 1.90 rolling on the floor)