| matei20 a întrebat:

Am inceput sa ma joc cu un prieten Metin 2 Alaska din plictiseala. Cum nu am mai jucat de o groaza de timp nu prea mai stiu asa de bine metin. Daca puteti sa ma ajutati si pe mine sa imi ziceti unde sa cresc, ce iteme sa imi iau si ce bonusuri sa fac etc. Eu joc Shaman Zmeu deci daca e sa ziceti pe aceasta clasa.

1 răspuns:
| qpPoww a răspuns:

Servus,mai bine ai incepe sa te joci mt2 hammer, e foarte fain.Doar ca acolo nu poti creste te da de la lvl 225 si ai toate itemele +9 si le poti lua cu 0 yang.