| P3TR3 a întrebat:

..acum mai mult timp am jucat metin2 ro
Am avut lvl 92 pana am vrut sa dau iteme pe alt metin si..am luat ban
Dupa ceva timp m-am apucat de alt metin, Metin2 Regal care il joc si acum
Acum vreau sa ma apuc iar de metin2 ro si vreau sa ma ajutati, nu degeaba sa nu ziceti cumva ca cersesc sau ceva, dau iteme metin2 Regal pe iteme mt2 Ro
Sau daca aveti iteme sau conturi ce nu va mai trebuie puteti sa ma ajutati si voi cu ceva happy
ADD : petre_puiu
Daca vreti sa ma ajutati...va multumesc, intentia conteaza pentru ca in zilele de azi e cam greu pe ro, stiu cum e.

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Buna,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale,socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2