| MihaiSorin95 a întrebat:

Salut.Am instalat ceva la mess mai demult si nu pot sa scriu smileuri din tastatura+daca il scriu cu mouse mi-l arata format iar cand dau enter nu merge sa il trimita ramane asa. Vreau sa stiu ce program am instalat si cum se numeste ca sa il sterg. Funda

1 răspuns:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

rolling on the floor si pe mine m.a mancat in fundblushing du-te in panou de control si dai la eliminare/adaugare programea si cauta swetimm sau cv de genu si dezinstaleaza.