| Davidenski a întrebat:

Va salut.Am o problema enervanta de ceva vreme.M-am reapucat de MuOnline,am instalat jocul iar la ceva timp,nu e de fiecare data la fel, imi ingheata ecranul.Comenzile de pe tastatura numai merg,mouse-ul numai merge, totul ramane tablou.Doar pe calculatorul asta am intampinat problema si doar cu jocul asta.Folosesc Windows XP.Merci

1 răspuns:
| william1735 a răspuns:

Ar trebui sa iti reinstalezi Windowsul, si sa incerci din nou. Sper ca te-am ajutat cu ceva happy Funda?