| razvan686 a întrebat:

Salut, am la scoala o colega de care imi place foarte mult, de cand a inceput scoala am vorbit in fiecare zi si as vrea sa îi spun ce simt, dar imi e frica ca nu o sa mai vorbeasca cu mine dupa aceea. Credeti ca ar trebui sa îi spun sau nu? Daca da, ati putea sa imi ziceti si cum sa îi zic?

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Te duci la ia răzvan cu curaj fără frică fără teamă du-te si spune-i ce simti cu Adevărată din sufletul tău si inima ta cu adevărat pentru ia

Nuți fie teama răzvan mergi cu curaj fără frică capul sus du-te si spune-i la fată apoi mergeți în parc plimbativă mânaci ceva împreună beți căte un suc plimbativă voi doi.

| AndreiG007 a răspuns:

Cu cuvinte

| tortilă a răspuns:

Buna, Razvan! Iti sugerez sa ii spui direc, asa o sa iti dai seama si daca ea te place si lucrurile vor fi mult mai usore. Bafta!