| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Salut , am luat Ban pe Metin2 Explossive Gaming ... cred ca pentru injuraturi si CS ... este ban temporar sau Permanent ? dau funa pls doar cei care stiu .aveam si contul bun sad vreau macar sa stiu cat nu voi mai putea intra pe el . scuze categoria dar e cea mai "populata " winking

Răspuns Câştigător
| rap4us a răspuns:

De obicei cand esti banat primesti un email in care scrie cat timp sau daca este permanent. De exemplu eu am primit un email cand m-a fost banat contul de lvl 25 pentru ca am batut un admin la duel si ala imediat BAN! Si in email scria pe la sfarsit. Contul este banat pana in iulie 2024... Sper ca te-am ajutat