| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Pe pc am urmatoarele antivirusuri : Norton Security Scan, Eset Smart Security. Problema este ca dupa ce scanez pc'ul nu stiu cum sa elimin virusii. sa ii sterg. Ma poate ajute cineva? Sa imi explice putin in detaliu. Funda si raspunsuri folositoare! Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand lasa doar un antivirus! Fiind 2 antivirusi in pc se anuleaza unul pe celalalt la o actiune si este ca si cum nu ai avea antivirus instalat! In al doilea rand pentru dezinfectie foloseste MalwareByte Antimalware de aici http://www.TPU.ro/......cat-acest/
Cu el stergi virusii din pc! Succes!