| Adelina_5610 a întrebat:

Am nevoie de statusuri sau fraze frumoase. ma puteti ajuta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| DE3a94 a răspuns:

COmplImentele tale nu ma ridica.criticile nu ma cObOara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pOt.sunt ceea ce sunt. iar daca nu`ti cOnvine nu ma plang!

Blue eyes say "Love me or I’ll die"; Black eyes say "Love me or I’ll kill thee"

`˘`Dacă ai? ev? ie de? i? e`? u`s aici`! Chea?`? pe zd? ea?†za †a``¦Că p? a†e ea` a? e? evi? e de pe? s? a? a †a `›` se î? toa®ce? uto? at!`

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma.Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauat`ma.Promit sa tac oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund...vin`o repede sa ma vezi. poate eu am nevoie de tine.

Un prieten adevarat este cineva care iti trece cu vederea esecurile si iti tolereaza succesul

Tu stii Cand am o suparare, tu stii cand ceva ma doare, tu ai ramas cand nu aveam nimic m-ai ajutat sa ma ridic.

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine.

Prietenii raman prieteni. Cei care nu raman…inseamna ca nu au fost

-Lumea spune ca nu poti zbura! E o minciuna! Nu crede in ea!

-Pretuieste fiecare clipa.pentru ca merita traitawinking

-Drumurile cele mai dificile duc in cele mai frumoase locuri!

-Gandurile dragi se uita dar nu pier...

-Copilaria. locul unde ne pastram toate amintirile dragihappy

-Eu si tu intr-un cadru imperfect...

fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love walking to the rain because no one knows i am crying!

Fetele false in zâmbete sunt îmbrăcate!

Vorbim la telefon si-ti spun ca imi este bine... te mint! imi este dor de tine...

Se poarta lenea, lasa treaba hai cu mine sa stam degeabawinking

Dragostea vine pe furis dar pleaca trantind usa!