| adrianmatei a întrebat:

Salut, am o intrebare.Astazi am fost cu fratele meu (15 ani), sa il operez de fimoza, deoarece a avut primul sau contact sexual, in care nu si-a putut face "datoria de barbat". Acum este bine, operatia s-a terminat cu succes, dar as dori sa va intreb peste cat timp poate avea contact sexual, fara probleme?

1 răspuns:
| D3Dulici a răspuns:

Dupa cat timp ii recomanda medicul! As vrea sa te ajut, dar nu stiu nici eu sigur, sa zicem aproximativ o luna dupa operatie!:*