| blablabla17 a întrebat:

Am fost operat la 6 ani de fimoza ( adica mi-a fost taiata "ata" ) si nu mai sunt virgin. Si vreau sa va intreb daca doare atunci cand v-oi avea primul contact sexual. Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In cazul tau tot virgin esti. Nu doare!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai facut sex tot virgin esti. si nu o sa te doara nimic

| mihai69 a răspuns:

1. Ba ești „foarte" virgin"
2. Nu te doare pe tine, doar pe fată.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai fost operat de fimoza, la primul contact sexual nu vei mai avea durere asa de mare ca atunci cand ai avea ata nerupta.

| grab a răspuns:

Nu cred ca nu mai ai ata deloc sau ca asta o sa iti afecteze cu ceva viata sexuala viitoare.
succes si nu o sa te doara, stai linistit. ca sa verifici, trage cat poti de tare de ea in decalotare si vezi cat suporti apoi inchipuie-ti cat de stramta trebuie sa fie ea ca sa puna atata presiune cat ai pus tu cu mana happy
succes!

| McGog a răspuns:

Esti tot virgin omule, inca nu ai avut contact sexual si faza cu durerea... cel mai probabil fata va suferii putin