| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare directa...cainelui meu i-a venit perioada de imperechere,si sta incontinuu pe langa o catea, dar cateaua este intr-o cusca cu gratii.Eu ma joc f mult cu cateii dar de cand e in calduri se tot tine mereu dupa mine,nici nu pot sa ies din casa O.o. Mama a spus sa nu ma apropii de el ca s-ar putea sa ma muste de cuc,ca e in calduri,de ce se tine dupa mine,vrea sa o eliberez pe catea, sau incepe sa devina pervers si cu oamenii? happy laughing
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Cea mai bună metodă este să îl sterilizezi mai ales dacă este animal de companie şi nu de curte.
Există la magazinul pentru animale nişte pastile care calmează animalele când sunt în călduri.
Apropo, mama ta a spus în glumă!

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Sa te muste de cuc laughing, mi-ai inveselit ziua! Daca, cateaua e a ta si-ti doresti puisori de caine ( atata's de draguti puppy dog eyes )...da-i drumul! Daca nu, lasa-l asa ca o sa-i treaca lui happy Agresiv nu o sa devina...pervers nu stiu depinde de personalitatea lui (daaa, si cainii au personalitate happy )