| eroare1eroare a întrebat:

sunt foarte suparata. fosta prietena a iubitului meu il cauta din nou...el nu s ar intoarce la ea, ma iubeste foarte mult, dar ce pot face totusi sa il tin strans langa mine in perioada asta cand cateaua aia ii "in calduri "?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa-i libertatea de a alege. Daca e sa plece, tot pleaca, indiferent de ceea ce faci sau zici tu.

| adydan a răspuns:

Draga mea, in primul rand trebuie sa ai incredere in el ca nu se va intoarce la ea indiferent de ce i-ar propune, apoi tu trebuie sa fii un exemplu in fata lui incat sa nu plece cu alta...

| Aayda a răspuns:

Fii cat mai naturala, astfel ii vei arata ca ai incredere in el