| rtvskyline a întrebat:

am o intrebare la care nu prea am gasit raspuns. In noaptea de revelion petardele si artificiile de clasa a 2-a, sau a 3-a sunt permise? adica poti sa le folosesti ca persoana fizica?

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Raspunsul tau la aceasta intrebare se afla pe acest site;) http://www.kanald.ro/......DEO/15333/ Bafta la alegere!

| geoalina19 a răspuns:

Cred ca le poti sa le folosesti, dar nu sunt sigura, dar mai bine nu mai folosi petarde si artificii ca poti sa pui in pericol viata cuiva.