| Allexutz123 a întrebat:

am o intrebare pentru toti, sunt impreuna cu prietena mea de 2 luni mentionez ca amandoi suntem virgini si, nu stiu cum sa o excit in asa fel incat ea sa_mi ceara sex mentionez ca nu avem unde sa facem asta ...nici la mine, nici la ea mai mentionez ca ea. cica. vrea sa ramana virgina pana la 18 ani dar eu nu

7 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi varsta. Cand mai puneti intrebari din astea mentionati si varsta!

| seth2016 a răspuns:

Nu vrea sa faca sex inca, nu e pregatita. Parerile insa se pot schimba. Peste un timp s-ar putea sa vrea. Poate mai repede decat te astepti. Fie ai rabdare, fie iti cauti alta partenera.

Pe de alta parte puteti sa aveti o relatie OK si fara sex. Cauta pe net despre "p e t t i n g" si vezi cum se procedeaza. Practicati p e t t i n g si toata lumea e multumita. Ea poate ramane virgina atat timp cat doreste.

Vorbeste cu ea. Spune-i ce simti si ce doresti. Pregateste-o putin inainte. Nu intra direct in subiect. Apoi spune-i clar sa inteleaga ca tii la ea si ca vrei mai mult. Nu ii reprosa ceva. Nu iti reprosa tie nimic.

Cititi amandoi pe net despre p e t t i n g. Poate fi distractiv sa o faceti impreuna. Apoi vezi daca se schimba ceva. Un loc o sa gasiti voi la un moment dat happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu crezi ca te judec, dar daca spui ca esti cu ea de doua luni si deja ai vrea sa faceti sex, ori esti prea "tinerel" daca nu esti vreun copil ori vrei asta de la ea mai mult decat celelalte lucruri care ar trebui sa conteze pentru tine. Cum ar fi iubirea ei pentru tine, intelegerea si celelalte lucrui frumoase pe care ti le-ar putea oferi daca n-ai mai fi asa obsedat (daca esti) dupa sex!

| Allexutz123 explică (pentru anonim_4396):

Ea mi-a dat destule semne ca ar vrea si nu vreau sa _si caute pe altul pe motiv ca eu nu ii dau ce ii trebuie

| CinVasileeee a răspuns:

Ea nu o sa iti ceara niciodata laughing

| EduardC8 a răspuns:

Salut prietene, pai du-o sus intr-o scara de bloc cu 8 etaje si acolo sarut-o, linge-o pe gat, apoi usor, usor atinge-i sanii, in 2016 rar scapi virgin la 18 ani prietenul meu drag! Totusi, daca o iubesti n-o insela niciodata si n-o lasa nici pe ea s-o faca, ca un sfat prietenesc! Succes, apropo nu folosi Durex, Lovesex e mult mai ok!

| EduardC8 a răspuns:

Salut prietene, pai du-o sus intr-o scara de bloc cu 8 etaje si acolo sarut-o, linge-o pe gat, apoi usor, usor atingei sanii, in 2016 rar scapi virgin la 18 ani prietenul meu drag! Totusi, daca o iubesti n-o insela niciodata si n-o lasa nici pe ea s-o faca, ca un sfat prietenesc! Succes, apropo nu folosi Durex, Lovesex e mult mai ok!