| CrIsTiAn_1798 a întrebat:

Am o intrebare:pot sa ascult muzica la casti in timpul pauzei la scoala? Era pauza si diriginta (profesoara de matematica) a intrat in clasa si cand m-a vazut ca ascult muzica a spus ca la urmatoarea ora cu ea ma scoate la tabla si orice as face imi pune 2.As vrea sa aflu daca este interzis sa am o pauza normala laughing pentru ca daca nu este interzis, diriginta mea isi v-a petrece restul vietii facand curat pe holurile scolii laughing) s-au adunat multe: ne agreseaza verbal pe toti.Nu ne lasa sa ne luam privirea din caiet, daca ne pune cel rau sa facem asta luam 2. Ne tine la scoala dupa dirigentie pana la 16-17 si spune ca daca murim ne face ea funerariile.La ea dirigentia=matematica si matematica nu am mai facut de cand o am pe ea ca diriginta.Eu sunt in a X-a si am diriginta asta din a IX-a. revenind la subiect,este interzis sa ascult muzica in timpul pauzei? Daca da,imi cer scuze de la ea,daca nu,o bag de unde a venit(probabil din laborator) laughing, chiar daca risc sa iau 3 de 2. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Bună!
Doamne iartă-mă și păzește-mă! laughing)
În pauză poți face ce vrei! Dacă era în timpul orei poate ca era o "problemă"... Nu are ce să-ți facă. Cel ma bine ar fi să o înfrunți... du-te până-n pânzele albe! laughing Nu te lăsa prostit de asemenea oameni! Vino cu părinții la școală sau du-te la directoare.

Ce să zic... SUCCES! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diriginta ta e cam retardata. Cum sa iti puna 2 indiferent ce ai face la tabla? Daca tu faci de 10 ea iti pune 2 ca atat o duce capu'? Vai de viata ei. Normal ca ai voie sa asculti muzica in pauza, are ea probleme cu capu'.
Cat despre partea cu dirigentie=matematica, 4 ani am indurat treaba asta.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Hai ca am trait sa aud si asta laughing
In primul rand in pauza,sigur ca ai voie sa asculti muzica,mai ales la castiwinking
Dar mi se pare,din cate ai spus, ca profa e putin sarita de pe fix. Pe bune, nu faceti deloc dirigentie, doar matematica? Doamne...laughing. Ma rog, da ai voie!
Bafta! Fundita? puppy dog eyes

| Roxaname a răspuns:

Asa sunt profesori stiu tot incearca cand ii vezi si asculti muzica la casti ascundele iar diriginta ta trebuie sa ia un calmant cum sa faca asa ceva ce au ajuns profesori oare maine daca ne vede cu un lantitc la gat o se ne dea2 mai stilaughing)