| Anonim200667 a întrebat:

Salut am o întrebare, sunt blond si pentru prima data mi am vopsit parul brunet cu o culoare de la syoss as avea nevoie de niște detalii, in special după cam cat timp ar trebui sa mi l revopsesc brunet in asa fel sa nu fac rau părului pentru ca imi creste parul repede si se face blond si am auzit ca daca il vopsesti prea des chelești, eu as vrea sa raman permanent brunet dar imi creste parul ft repede, daca stiti vreun produs cu culoare brunet care sa nu afecteze părul ca rog sa mi ziceti si intervalul de timp care trebuie sa il revopsesc brunet.

1 răspuns:
| peppapigenjoyer a răspuns:

In general, poti sa te vopsesti odata cam la 3-4 saptamani, depinde si cat de repede iti creste parul si cum arata culoarea. daca te deranjeaza blondul atunci cand iti creste parul, exista un spray de la loreal, magic retouch, cu care te dai pe radacini pentru a acoperi culoarea naturala. au mai multe nuante, te duci la magazin si iti alegi nuanta potrivita tie