| DeepEyesClaudia a întrebat:

Am o mare-mare problema, dar va rog nu faceti misto. Daca aveti chef de mistouri nu raspundeti si gata.

Deci. Ma legan. Stiu ca e ciudat si stupid, dar pur si simplu imi vine sa ma legan, atunci cand imi imaginez diferite chestii ("daydreaming"). Ma simt...retardata, plus ca imi apar si mai multe cosuri si mi se ingrasa si mai repede parul. Nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| KimBianca a răspuns:

Daca tu simti ca iti vine sa te legeni, leagana-te pur si simplu! [am si eu momente cand o iau razna pe strada sau prin ore.in sensu` ca ascultand o melodie imi vine sa ma zbengui, sa cant...mai scot sunete ciudate =]] ] probabil cosurile sunt de la pubertate, nu stiu daca cosurile sunt neaparat motiv de ingrijoarare, la fel si parul! nu iti face griji >big grinbig grin

4 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Pei e un tichappy. Incearca sa iti ocupi timpul cu ceva si n-o sa te mai legani.
Legat de cosuri, da-ti cu fond de ten si nu le mai zgandarii. asteapta sa se usuce si apoi le storci.
Si cu parul ingrasat ar trebui sa iti cumperi Schauma.Si mie mi se ingrasa si de cand am folosit Schauma e stralucitor.Si cumva folosesti placa de par des? Poate fi si din cauza astathinking
Funda?:*Pls

| Sky_6013 a răspuns:

Stai. nu pricep. Cum adica te legani? Serios chiar nu inteleg.

| Andra_1279 a răspuns:

Leganatul e o chestie psihologica. nu inseamna ca esti retardata, dar poate insemna de exemplu ca simti nevoia sa fii alintata, ocrotita. Stii cand mama isi leagana bebelusul ca sa se linisteasca si ca sa adoarma? Subconstientul tau te face sa te legeni singura cand ai avea nevoie de afectiunea respectiva... Eu de exemplu patesc asta cand ma doare ceva foarte tare, de exemplu burta. Incep sa ma leagan fara sa imi dau seama si ma face sa ma simt mai bine. Ma relaxeaza. Cat despre cosuri si par gras, astea sunt semne ale pubertatii si se vor regla cu timpul, pielea ta secreta mai mult sebum decat inainte.

| Mayweather a răspuns:

Si eu ma leganhappy