| Deadpool2014 a întrebat:

Buna am un telefon : Orange zali, cineva a introdus parola mea de mai multe ori gresita, acolo imi cere contul google, eu am 100% contul corect dar nu se conecteaza, poate pentru ca nu am netul aprins. Si in legatura cu asta nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa-mi resetez telefonul pentru ca am date importante in el. daca stiti cum sa il repar va rooooog scrieti un raspuns aici.

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Hei happy da..este din cauza ca nu ai conexiune la internet..am patit cu tableta zilele astea happy