| geoo_6290 a întrebat:

am o mare problema...sad...de cand a venit sezonul cald am tot iesit in oras cu prietenii. In gasca noastra a mai venit un baiat f dragut.vinerea trecuta s-a tot dat la minehee hee si eu i-am acceptat avansurile happy. spre sfarsit cand au mai plecat din gasca si am ramas eu, el, prietena mea cea mai buna si iubitul ei, m-a luat de mana si m-a pupat pe obraz love struck. apoi am mers pana la o statie de taxi.am urcat in taxi iar acolo am inceput sa ne pupam pe obraz, pe gura si am ajuns la sarut >:" a fost grozavlove struck. practic dupa sarut eram impreuna. pana aici toate bune si frumoase o saptamana intrega am tinut legatura la telefon deoarece el este la alta scoala, in fiecare zi vb la tel.ieri m-a sunat m-a intrebat ce fac si a zis ca ma suna in 5 min.am asteptat vreo jum de ora pana cand l-am sunat eu. si mi-a raspuns varul lui care mi-a spus ca baiatul respectiv nu vrea sa mai fie cu mine dar vrea sa ramanem prieteni. am intrebat dc nu mi-a spus chiar el iar varul sau mi-a zis ca este timid. dupa care a inchis telefonul iar acum nu mai raspunde.sad eu chiar il plac si as vrea sa ma impac cu el.sad plz spuneti-mi si mie ce sa fac :*

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-a fost nimic serios. Cel putin pentru el.Probabil vrea sa fie cu o fata din scoala sau s-a razgandit si vrea sa fie singur.Cine stie?thinking
Oricum ai merita o explicatie din partea luihappy

| Elena1234456 a răspuns:

Poate are pe cineva, sunt foarte multe posibilitati. Indiferenta doare cel mai tare, eu zic sa nu il mai cauti: daca te place cu adevarat si tine la tine te va cauta el.

| Sun life a răspuns:

Simplu. fara tupeu in momentul de fatahappy.
nu mai vrea. da ii cumva sa-ti spuna el.
de aceea l-a pus pe varul lui. poate era bautthinking

| maria ;x a răspuns:

Eu zic deocamdata sa nu il mai cauti, daca te place te va cauta el orcat ar fi de timid.Este un gest urat trebuia sa iti zica el clar ca nu mai vrea sa fie cu tine, si care e motivul.asteapta si tu si vezi daca iti mai da macar un semn de viata daca nu, cauta-ti alt baiatwinking
puplove struck

| parazitu_8805 a răspuns:

Nimic... dupa parerea mea nu mai poti face nimic doar sa il uiti...

| Missin`you` a răspuns:

Asa cum a zis si varul lui e timid. poate a fost influentat, poate si el te place dar nu e suficient de puternic ca sa`si sustyna punctul de vedere. daca chiar te place te va cauta peste o perioada de timp.Sunt sigura`happy asa ca ai grija de tine si linisteste`te :X

| Happy_8354 a răspuns:

Daca ar fi fost timid asa cum spune varul lui, nu te-ar fi sarutat, nici cand erati doar voi doi, nici e fata cu prietena ta. Poate si el te place. Dar, te-ai gandit ca poate o fi fost un joc de-al lui? Tare mi-e sa nu fi facut asta din cauza vreunui pariu cu vreun baiat.:-