| yoana1997 a întrebat:

Vreau sa va spun povestea mea. Poate o sa vi se pare ciudat sau stupid nu stiu, la sfarsit va rog sa-mi spuneti parerea voastra si ce credeti despre tot ce am sa va spun eu acum.

Totul a inceput in urma cu 4 ani eram la judo ( atunci aveam 10 ani) si nu stiam eu prea multe despre baieti sau despre altele legate de baieti, relatii sau saruturi. Si acolo am cunoscut un baiat dragut dar nu prea comunicam mai deloc. Si na timpul a trecut si am facut 14 ani, el pana in clasa a10 a fost la ECO la Sibiu si din clasa a11 s-a mutat la Avrig la scoala mea. Si acolo ne-am vazut din nou, am facut cunostinta iar, amandoi ne-am schimbat total la fata. Si am inceput sa vorbim pe messenger, ne-am dat numarul de telefon unu la altul si la scoala mai vorbeam prin mesaje si acasa si sincer am ajuns sa ne intelegem foarte bine. Dar la un moment dat in ora de mate mi-a dat mesaj fix asa,, Cand plecam acasa ma pupi?" sh l-am intrebat pe obraz? Si a spus ca vedem noi, si normal ca nu am stiut ce sa cred si cand s-a sunat sa plecam acasa, tremuram toata de emotie cand l-am vazut ca venea spre mine am inlemnit toatalaughing si o spus ca,, Eu ma duc acasa hai sa te pup" si so dat sa ma pupe pe obraz si eu am intors capul si mo pupat pe gura asa mai intens >8-. Dupaia vreau sa zic ca ma simteam nemuritoare am inceput sa simt ceva pentru el, dar nu stiam daca el simte la fel pentru mine. Si cand am ajuns acasa vorbeam cu el pe mess si a spus ca daca vreau sa avem o relatie ca el nu vrea dupa aia sa ne certam ca ii pare rau ca ne intelegem asa de bine si ca nu vrea sa strice relatia dintre noi. Si am zis ca sa ramanem ca pana acum adica cand sunem intre lume ne pupam pe obraz si cand suntem singuri ne sarutam laughinglove struck. Au trecut mai multe luni si la un moment dat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si normal ca am zis DA. SI am stat impreuna 2 luni in cap. Dar dupa aia s-a despartit de mine pentru ca el a spus ca vrea o relatie serioasa si ca eu sunt prea mica. Dar dupa aia parca am inceput sa ne intelegem din ce in ce mai bine. M-a chemat la saniat, la suc, la coffe si mai avem momente cand suntem singuri ne mai furam cate un sarut dar nu suntem impreuna. As vrea sa stiu parerea voastra credeti ca mai tine la mine? Credeti ca cu adevarat mai simte ceva pentru mine ca eu ma gandeam ca daca nu tinea la mine nu ma mai chema el la suc, la coffe sau la saniat si na. As vrea un sfat prietenesc. Multumesc. Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Cred ca tine la tine dar nu vrea sa strice relatia voastra. Ii este frica sa nu te piarda macar ca amica. Poate o dupa o perioada de timp o sa isi dea seama ce simte cu adevarat pentru tine (baietii sunt mai lenti in gandire). Cine stie? Poate o sa iasa ceva serios. Good luck! :*

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Cred ca tine la tine si posibil sa-i fii draga dar cred ca el isi doreste mai mult decat niste saruturi in relatia lui si de aceea a zis ca esti prea mica. Poate cand vei mai creste, te va vedea cu alti ochi si veti putea avea o relatie frumoasa de iubire. Pupic!

| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

E destul de trist,dar nu cred ca tine la tine.Din moment ce va intelegeti destul de bine,e normal sa vrea sa iesiti sau chestii de genu`.Ca va mai furati cate un sarut asta e alta poveste(lipsa de ocupatie din partea lui) oh go on.
Probabil ca tu cam tii la el si sincer daca o tot lungiti cu ":*", nu cred ca tie iti va face bine.Ori e relatie de amicitie ori sunteti iubiti, hotarati-va!

| icerose a răspuns:

Cred ca tu mai mult reprezinti o distractie pentru el,nici de cum ca te iubeste,daca ar mai face-o s-ar comporta altfel cu tine, ar incerca sa te faca se te simti speciala, si nu sa zica faptul ca esti prea mica