| ELITE00BAT a întrebat:

Salut am o mare problema mai sunt 2 saptamani de scoala si am 220 de absente au fost parinti la scoala si au vb cu diriga si cu directoare ce sa fac ca sa imi mai motivez din absente sa imi iasa 7 la purtare? am vb cu diriga si nu vrea sa imi motiveze vreo solutie?

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Solutia era sa mergi la scoalastraight face acum nu stiu ce sa zic.
nu cred ca ar fi vreo solutiesad

| Etelca a răspuns:

220?! FRatele meu, tu stii ceva de ai lipsit atata? Eu am doar o absenta(la religie).

| Ionela256 a răspuns:

Eu am 50 de absente, si am vorbit cu tata si se duce si ii duce dirigului o sticla de wisckey.tu daca ai diriga i-ai niste tigari din astea tari(daca fumeaza)si daca nu, da-i 1 milion.maximi 1 milion jumate, si sa-ti motiveze macat 200.de absente.si 20. faci 1 cerere care sa fie eliberata de medicul de familie ca ai avut probleme de sanatate)

| KatyB a răspuns:

Nu exista solutie.laughing

| Zzoomless7 a răspuns:

220 de absente?
ba tata ba
ce`ai facut jumate de an?
du`i un cadou ceva
un buket de trandafiri
etc